Супермаркет Аниме Світ трансформерів, все про сезони, персонажі, комікси та іграшки.
Газета Juliett-art-j

Київтрон 2008

Товариші трансфани, анімешники та інші, це відбулося! 19 липня у кінотеатрі "Кінопанорама" пройшов другий фесиваль рансформерської кульури Київрон! По-перше, дякуємо всім хо прийшов а підримав наш задум. Сподіваємося, що наші заходи будуь радуваи вас і надалі. По-друге, дякуємо нашим спонсорам і всім учасникам, без вашої підримки цього не салося б. Неймовірно, але кількісь експонаів на висавці, перевищила міскісну спроможнісь, і певна часина іграшок повинна була залишиись у коробках. На відміну від першого фестивалю, ми зробили цей не тільки по ТФ-культурі, а й зачепили дружню аніме-культуру. Сподіваємося, такий формат був досить цікавий. Ну а тепер по-порядку.
З самого ранку уся підготовка пройшла досить жваво і майже без затримок. І ось початок, перші відвідувачі, косплеєри та фотографи, і перші нерви.Нервове напруження в додаток до тієї кількості обов`язків змушували увагу розбігатися у різних напрямках та слідкувати за усім одночасно. Хиткий стан колонок змусив використовувати свої голосові зв`язки у якості мегафона, але принаймні люди почали звертати увагу на вікторини та конкурси, що проводилися в холі. Якщо на вікторину народ реагував досить мляво, то після вручення призу (трансформер) пожвавися і почав вже утворювати невелику чергу.Особливо сподобалося проводити конкурс із перетворення трансформерів на швидкість, тут вже глядачі всіляко підказували та пібадьорювали учасників.Дуже цікава ситуація склалася під час другого раунду, коли двом хлопцям випало трансформувати біналтехів (мабуть, найскладніші у плані трансформації роботи). Битва була напружена і тривала приблизно 10 хвилин, потім був оголошений додатковий час по завершенні якого було присуджено бойову нічию. Обидва учасника отримали по трансформеру.
На превеликий жаль, не випало нагоди, представити усім того, хто робив переклад та дублювання Movie 1986 та Zone, хоча ця людина була присутня, і саме вона робила ті голосові повідомлення у холі. Показ пройшов досить нормально і як нам стало зрозуміло, глядачам сподобалися обидва мульфільми. Дуже жваво пройшов конкурс озвучки, і досить весело - перша пара розігріла натовп альтернативним озвучуванняммоменту з класичного G1, потім був просто шедевр по сезону Headmasters у виконанні тріо анімешників, який був переповнений здоровим гумором, при чому озвучування було виконано на всі 100%. В довершення, була переозвучена бійка автоботів та десептиконів з сезону Victory ще одним тріо анімешників.Наступною була cosplay-вистава від вже доволі відомої в Україні команди "Nice Guys" по аніме "Code Geass". Спокійний початок змінився вибухово-гумористичною бійкою Лелуша та Мао, актори не забули про зал, і Лелуш використав свою "допомогу залу" за призначеням діставши саме ту зброю, що допомогла йому побити Мао. Закінчилося все досить яскраво під вже ставшу хітом для анімешників пісню "Caramelldansen". Потім була невелика перерва, після якої розпочався турнір з гри "Soul Calibur 3" на великому екрані кінотеатру, як відомо це вперше в Україні. Серед кокурсантів були як і новачки так і вже досить досвідчені гравці. Але до фіналу, як відомо, доходять найсильніші, переможець був також найбільш популярним серед публіки за особливо ефектний прийом його персонажу - тупотіння ногою по голові супротивника.Після турніру відбулося нагородження учасників, та міні-аукціон.
Ось взагалі і все. Ми, як організатори, отримали з цієї події великий досвід і спробуємо організувати наступний фестиваль значно краще! Сподіваємося Вас там знову побачити. Ви не пожалкуєте!
Фото з фестивалю у розділі Галерея - Київтрон 2008.